top of page

Şehrin gürültüsü, kalabalıklığı, stresi derken doğaya olan özlemimle birlikte büyük sehiri terk edip Bodrum \ Gümüşlük ' e yerlestim. Burada doğayı gözlemleme ve kesfetme fırsatım oldu. Kendime ayırabildigim zamanla beraber yaratıcılıgım arttı. Mistugue adında bir marka yarattım. Doğadan topladığım malzemelerle dekorasyon ürünleri tasarladım.  

 

Kasım 2021;

7 yil sehirden uzak yasadigim Bodrum' dan geri Istanbula donme karari verdim. Hayat, istekler, ben ve beslendigim noktalar surekli degisim icindeyken yorulup uuzaklaştığım sehrin beni tekrardan bu denli besliyecegini düşünmezdim elbet.  Simdi tekrardan sehrin buyusune kapildim ve işimi Istanbul' da devam ettiriyorum..

 

bilge bilen
20220905_162054-01.jpeg

Fotoğraf çekmeye yıllar önce amatör olarak başladım. Başlangıçta hobi olarak yapıyordum.. Yillar icerisinde kendimi geliştirdikçe  hobimden para kazanmaya başladım.

 

Doğal, içten, samimi fotoğraflar çekmekten hoşlanıyorum. Fotoğrafçılığı güzel kılan yönlerinden birisi de, insanları belirli bir işi yaparken poz verdirmeden çekebilmektir. Doğallığının yanı sıra hayattan bir parça ekler. Duygusu olmayan hiçbir şey güzel değildir, dokusu bozulan hiçbir şey de. Doğallıktan uzak olmamalı fotoğraf, gerçeği, duyguları, hisleri yansıtmalı benim icin.

 

 

Gercek bir hayvanseverim. Her hayvani severim. :) 

 

Elimdekilerle yetinmeyip, aramaktan vazgeçemiyorum. Günlerime merak rehberlik ediyor her zaman. 

20220905_183937-01.jpeg
  • Whatsapp
  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram Social Icon
  • Spotify Social Icon
bottom of page